У стінах Луцького національного технічного університету відбулося планове засідання Наукового товариства аспірантів, докторантів і молодих вчених.

наукове товариствонаукове товариство

Серед усього, молоді вчені ЛНТУ обговорили план заходів з формування в університеті сучасного інноваційного середовища. Мова йде про організацію семінару для аспірантів та здобувачів «Досвід успішних науковців ЛНТУ». Подібні семінари відбуваються за ініціативи Наукового товариства не вперше. Саме під час таких зустрічей, молоді науковці, студенти та аспіранти мають можливість у неформальному спілкуванні з досвідченими колегами дізнатися більше про наукові перспективи, шлях професійного становлення та результати, яких можна досягнути в обраній сфері.

Цього разу члени Наукового товариства планують залучити до мотиваційного спічу ще трьох успішних професорів університету.

наукове товариствонаукове товариствонаукове товариство

Крім того, молоді вчені розглянули питання популяризації діяльності Наукового товариства, підвищення впізнаваності, а також поширення інформації про наукові досягнення та здобутки членів товариства за допомогою офіційного сайту ЛНТУ, соцмереж та ЗМІ. Члени Ради розглянули використання можливих каналів комунікації та поділилися думками щодо шляхів підвищення популяризації та активізації власної діяльності з метою зацікавлення наукою молодого покоління та студентського активу.

Було запропоновано організувати наукові пікніки (ціла серія заходів може і виїзних і на місці), а також хакатон з науковоємних стартапів, адже сьогодні потрібно знати як робити науку аби її «продати».

наукове товариствонаукове товариствонаукове товариствонаукове товариство

Насамкінець, учасники засідання зачепили тему активізації участі молодих вчених в проектах Ради молодих вчених МОН. Ключовою нотою обговорення стала участь представників Ради у III Форумі Рад молодих вчених та у проєкті «Наукою вишиваємо Україну».

наукове товариствонаукове товариствонаукове товариствонаукове товариство