Кафедра обліку і аудиту Луцького національного технічного університету активно співпрацює з кафедрою обліку, контролю, аналізу та оподаткування  Львівського торговельно-економічного університету.

К.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту ЛНТУ Наталія Голячук відвідала ЛТЕУ та провела гостьові лекції для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 071 Облік і оподаткування.

Облік і аудит Облік і аудит

Зокрема, з дисциплін «Інформаційні системи і технології в обліку та оподаткуванні» була прочитана лекція на тему «Програмне забезпечення українських розробників для бухгалтерського обліку». В ході лекції Наталія Голячук охарактеризувала програмні комплекси, які здобувачі вищої світи опановують під час вивчення названої дисципліни, а саме: MASTER Бухгалтерія, Облік SaaS, SMARTFIN.UA, Bookkeeper та Dilovod.

Облік і аудит Облік і аудит

На лекції з дисципліни «Програмне забезпечення обліку» на тему «Облік заробітної плати в програмі BAS Бухгалтерія» були розкриті основні аспекти кадрового обліку, особливості розрахунку та виплати авансу, відпускних та лікарняних виплат, розрахунок заробітної плати та утримання податків і зборів.

Облік і аудит Облік і аудит Облік і аудит

Здобувачі вищої освіти з цікавістю слухали гостьового лектора, задавали запитання та отримували вичерпні відповіді. Загалом гостьові лекції відбулися на високому рівні.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між ЛНТУ і ЛТЕУ в навчальній, методичній, науковій та інших видах діяльності.

Кафедра обліку і аудиту