Доцент кафедри прикладної механіки та мехатроніки Борис Придальний перебуває з робочим візитом в Університеті Мельбурна (The University of Melbourne, Австралія), що відбувається в рамках Українсько-Австралійського дослідницького фонду, за підтримки Австралійської академії наук.

Австралія

Координатором візиту є Dr. Kevin Otto, який має досвід роботи в університетах різних країн та є професором кафедри машинобудування.

Австралійські науковці висловили готовність підтримати нашого колегу у просуванні досліджень  та сприяти довгостроковій співпраці. Натомість, Борис Придальний зацікавлений в обміні досвідом і уже виступив перед іноземними колегами із доповіддю: «Synthesis of complex technical systems with ill-defined parameters».

АвстраліяАвстраліяАвстралія

Він також зауважує, що вивчення досвіду організації науково-дослідного та освітнього процесів в цьому університеті є надзвичайно цікавим. З цією метою Борис Придальний відвідує робочі зустрічі колективу, студентські лекції та проміжні атестації студентів Ph.D і додає, що яскраві враження отримує від рівня технічної оснащеності лабораторій та лекційних аудиторій університету.

«Чудове місто Мельбурн розташоване на берегах річки Ярра. У місті знаходиться велика кількість старовинних та ультрасучасних будівель, поєднання яких часто викликає дивні емоції, але не залишає байдужим», - розповідає Борис Придальний.

АвстраліяАвстраліяАвстраліяАвстраліяАвстраліяАвстраліяАвстраліяАвстраліяАвстраліяАвстраліяАвстраліяАвстраліяАвстралія

Далі науковець розповідає про університет та його переваги: «Відповідно до World University Rankings 2023 (https://www.timeshighereducation.com/world-university-rankings/2023/wor…)  The University of Melbourne займає 34 місце у світовому рейтингу університетів і 1-ше місце в Австралії. Кампус університету складається з великої кількості старовинних приміщень, більшість з яких здається належить до Вікторіанської епохи. Також є значна частина ультрасучасних навчальних корпусів. Прогулянка територією університету може надати відчуття подорожі в давні епохи та міста майбутнього. Кампус нагадує ботанічний сад з найбільш різноманітними рослинами. Окремі з них дійсно дивують.  Вражає також оснащення лабораторій, лекційних зал та організація побуту університету».

ФОТО З КАМПУСІВ - КОРПУСІВ УНІВЕРСИТЕТУ

ФОТО АУДИТОРІЙ, ЛАБОРАТОРІЙ ТА ВНУТРІШНІХ ПРИМІЩЕНЬ