З 2 по 6 жовтня 2023 року доцент кафедри прикладної механіки та мехатроніки Придальний Борис Іванович взяв участь у міжнародній програмі мобільності викладачів ERASMUS+ KA171 в університеті Білостоцька Політехніка республіки Польща.

ФТМІ

Відповідно до програми візиту прочитано лекції магістрам факультету механічної інженерії за темою «Synthesis of schemes of engineering objects with new properties by using means of heuristic approaches».

ФТМІФТМІ

Разом з професорами Joanna Mystkowska, Oleksandr Jewtuszenko, Romuald Paweł Mosdorf і інші та деканом Michał Kuciej, факультетом механічної інженерії проведено ряд обговорень про можливості налагодження подальшої співпраці, здійснено обмін пропозиціями та контактами.

ФТМІФТМІФТМІ

Борис Придальний здійснив огляд науково-дослідних лабораторій з метою виявлення потенційних можливостей проведення спільних наукових досліджень.  Для ознайомлення з академічними традиціями вищих начальних закладів республіки Польща відвідав урочисту подію «Inauguracja roku akademickiego 2023/2024», що присвячена початку начального року.

ФТМІФТМІ