Доцент Луцького НТУ – серед учасників Зимової Школи молодого науковця

3 11-15 лютого стартувала Зимова Школа молодого науковця  2021, що проходила у смт. Славське у серці українських Карпат.

Це унікальна програма підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти наукових установ України. Варто відзначити, що цікавість до Заходу з боку зареєстрованих осіб була великою. Лише 15 осіб отримали запрошення до Зимової школи молодого науковця. Одним із них була учасниця з Луцького НТУ - Світлана Сидорук, кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,  яка була  відібрана у конкурсі.

Молоді науковці мали можливість ознайомитися з новітніми тенденціями розвитку професії вченого та вимог, які висуваються до них відповідно до норм чинного законодавства. Учасники визначили шляхи забезпечення підвищення професійної компетентності науковцями самотужки, забезпечення систематичного комплексного розвитку науковця та утвердження його особистості серед наукових кадрів України.

Особливо запам’яталася  робоча теза: «Роби себе сам - інакше це зроблять інші», яка була присвячена Self-made сучасного науковця.

В результаті практикуму,  молоді вчені отримали знання та навички з формування персонального бренду молодого науковця, підняли питання пов’язані з  формуванням іміджу молодого науковця, правилами поведінки в соціальних мережах, а ще було багато посилань на корисні ресурси, які дозволяють практикуватись у створенні персонального бренду сучасного науковця.

Щиро вдячна, голові РМУ при МОН Олесі Ващук, за ґрунтовні знання та висвітлення новітніх тенденцій  та трендів у розвитку професії вченого.

Світлана Сидорук

кандидат економічних наук,

доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи