Відповідно до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 560 від 16 травня 2024 року, здобувачі освіти, які навчаються за денною формою здобуття освіти й здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти у послідовності, визначеній частиною другою статті 10 Закону України «Про освіту», а також докторанти для отримання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, надають до територіального центру комплектування та соціальної підтримки довідку про здобувача освіти, сформовану в Єдиній держаній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Для зручності отримання довідки Університетом було призначено відповідальних за формування довідок про здобувачів освіти на усіх факультетах ЛНТУ і надано право їх підпису електронним цифровим підписом (ЕЦП) від імені Луцького національного технічного університету. Тому у разі необхідності отримання зазначеної довідки, здобувачам всіх рівнів освіти потрібно звернутися до деканатів структурних підрозділів ЛНТУ, де вони здобувають освіту за денною формою навчання.

Форма довідки визначена Додатком 9 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Перевірити достовірність довідки можна на сайті ЄДЕБО, вказавши її номер та РНОКПП студента, або скориставшись QR-кодом, вказаним на виданій довідці.