В рамках виховної роботи для студентів 1 курсу ОП «Підприємництво та бізнес-адміністрування», «Логістика», 2 курсу ОП «Економіка підприємства» та магістрів 1 курсу спеціальності «Підприємництво та торгівля» й «Публічне управління та адміністрування» куратори проф. Оксана Полінкевич, проф. Любов Ліпич та доц. Максим Войчук провели дружню зустріч з інспекторами відділу звʼязків із громадськістю Управління патрульної поліції у Волинський області лейтенантом поліції Олександром Таровським та сержантом поліції Олександром Брик.

ПТЛ ПТЛ

Під час розмови здобувачам нагадали про важливість дотримання правил дорожнього руху, основні помилки та порушення, що їх допускають як пішоходи, так і водії. Особливу увагу здобувачам звернули на використання мобільного електротранспорту (самокатів).

ПТЛ ПТЛ

Також здобувачі мали можливість отримати відповіді на інші поширені питання та спростувати деякі стереотипи щодо взаємодії з патрульною поліцією.

ПТЛ ПТЛ ПТЛ

Доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Максим Войчук