Чимало розмов в сфері вищої освіти точиться навколо переваг дуальної освіти, утім ЛНТУ уже в процесі впровадження цікавої і водночас, перспективної можливості для молоді. У такий спосіб навчання, здобувачі освіти паралельно можуть відвідувати аудиторні заняття і набувати практичних навичок на виробництві, аби пізнати професію із середини та отримувати матеріальне заохочення.

Про такі можливості сьогодні розповіли представники ПрАТ «СКФ Україна» студентам факультету транспорту та механічної інженерії. Підприємство готове забезпечити молодь робочими місцями і сприяти їхньому подальшому навчанню. Про це розповіли керівник служби персоналу СКФ Україна Вікторія Шатан та експерт підрозділу Ірина Магомаєва.

СКФ

СКФПривітала гостей заходу ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона закликала молодь долучатися до дуальної форми освіти, яка забезпечить студентство якісними фаховими навичками і відкриє чимало перспективних можливостей для подальшого професійного розвитку. Таку ж думку підтримав декан ФТМІ Ігор Мурований, акцентувавши увагу на тому, що для здобувачів освіти зі спеціальностей галузеве машинобудування і прикладна механіка надто важливо здобувати практичні фахові вміння, а коли практика ще й оплачується, для молоді це дуже приваблива і актуальна перспектива.

СКФ

Так, фахівці СКФ Україна розповіли про історію створення масштабного заводу та його світову географію, а також окреслили основні напрямки діяльності. Вони запропонували студентам варіанти працевлаштування і навели приклади успішних випускників ЛНТУ, які нині представляють керівну ланку підприємства. Після жвавого спілкування і відповідей на усі питання, які ставили студенти, представниці підприємства розіграли символічні брендові подарунки.

Разом з тим, представники СКФ Україна долучилися до обговорення в напрямку покращення освітніх програм «Галузеве машинобудування» і «Прикладна механіка» та інших дотичних ОП і окреслили майбутні шляхи співпраці підприємства та ЛНТУ в сфері дуальної освіти.