Дипломна робота студентки Луцького НТУ – у числі кращих на Всеукраїнському конкурсі

19 березня 2020 року у рамках ІІ туру було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Інноваційна діяльність» освітнього ступеня «магістр». Конкурс відбувався на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Конкурсна комісія розглянула 23 дипломні роботи, що надійшли з 10 закладів вищої освіти, -йдеться на сайті ЗВО.

У зв’язку з оголошенням карантину відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (МОН України) від 12.03.2020 № 22.1/10-713 «Про проведення інтелектуальних студентських заходів» ІІ тур Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Інноваційна діяльність» проходив у форматі анонімного дистанційного рецензування та оцінювання дипломних робіт.

За його результатами, дипломом ІІ ступеня була відзначена студентка Луцького НТУ Ірина Тимощук, дипломна робота якої виконана під керівництвом к.е.н., доцента кафедри менеджменту Смолич Дарії Валеріївни.

Вітаємо із перемогою та бажаємо нових звершень!