З нагоди Міжнародного дня захисту дітей уже традиційним в Луцькому національному технічному університеті стало проведення свята для дітлахів.

Цього разу, захід відбувся за підтримки благодійного фонду Ігоря Палиці "Тільки разом". Організатором став ЛНТУ, а партнерами  Волинська обласна мала академія наук та центр позашкільної освіти Волинської обласної ради.

Наші юні гості почали свято з танцювальної руханки разом зі студрадою ЛНТУ, яка зарядила їх позитивним настроєм на весь день. Зокрема, для них виступив колектив спортивно-бального танцю "Фортуна" на чолі з керівником Марією Кохан.

Паралельно діяла дитяча локація з пожежно-рятувальної справи "FIRE COMBAT CHALLENGE",  учасники якої змагалися у "пожежній" естафеті. На вулиці уже чекали гігантська панда, пес Патрон та дівчинка Лола, які забрали дітей у запальні танці та залюбки пофотографувалися з кожним бажаючим.

А далі, розпочалась подорож захоплюючими локаціями: Техноляндія, Диволяндія та Політехівський Хогвардс, де кожен мав нагоду познайомитися зі світом науки і техніки; побувати у планетарії, подорожуючи нашим Всесвітом; відвідати арт-терапію та зробити неймовірний аквагрим.

Вдалося дітям позмагатися й у патріотичному батлі. Вони яскраво продемонстрували свої знання про рідну державу – Україну і вразили кожного любов’ю до своєї землі.
Пізніше, кожен учасник був нагороджений цікавим  подаруночком.