За ініціативи завідувача кафедри соціогуманітарних технологій ЛНТУ Оксани Жук, 14 березня відбувся цікавий семінар-тренінг «Дивимось на світ без гендерних стереотипів».

Захід влаштований для студентів СЗ - 31 (спеціальність соціальне забезпечення) та ПС - 21, 22 (спеціальність психологія), який провели фахівці Волинського обласного центру соціальних служб: фахівчиня з соціальної роботи Вікторія Буріна, директор Ольга Ярощук

ФЦОСТ ФЦОСТ

Декан факультету ЦОСТ Галина Герасимчук відзначила, що співпраця з Волинським обласним центром соціальних служб розширюється, зокрема через проведення навчальних заходів гостьовими лекторами. Це  важливо для здобувачів.

ФЦОСТФЦОСТ

Учасники тренінгу розширили власне уявленння про гендер, гендерні ролі й стереотипи та дізнались, які інструменти, методи та способи потрібно використовувати в житті для позитивної гендерної соціалізації особистості.

ФЦОСТФЦОСТФЦОСТ

Кафедра соціогуманітарних технологій