На факультеті архітектури, будівництва та дизайну відбулася зустріч адміністрації факультету зі студентами. Декан та його заступники провели тренінг для здобувачів про діяльність деканату та влаштували теплу зустріч із горням запашної кави для представників студентства ФАБД.

Розпочався тренінг із вітального слова декана ФАБД Олександра Андрійчука. Передусім, він привітав студентів першого курсу, які успішно здали свою першу сесію і нині стали повноцінними студентами. Крім того, Олександр Андрійчук поінформував молодь щодо рейтингування стипендіатів та можливості отримання соціальної стипендії. Окремо декан зупинився на «вибіркових» дисциплінах, які здобувачі можуть обрати для вивчення у 2023/2024 навчальному році.

ФабдФабдФабд

За словами Олександра Андрійчука, запорукою ефективної взаємодії викладачів зі студентством є комунікація. Тож він обговорив із молоддю створення та активність в уже існуючих групах у соцмережах, завдяки яким зберігається можливість безпосереднього контакту з адміністрацією факультету та його науково-педагогічними працівниками. Завдяки активності студентів у мережі, вони можуть ділитися історіями та відгуками про власне навчання та студентське життя і, таким чином, заохочувати вступників приєднуватися до політехівської родини.

Присутні на зустрічі також обговорили особливості освітнього процесу, функціонал електронних кабінетів, розклад пар, участь у численних міжнародних програмах та діючі курси вивчення іноземної мови, а також участь у гуртках та секціях, які пропонує спорткомплекс ЛНТУ.

ФабдФабдФабд

Перейняли естафету невимушеного спілкування заступники декана. Зокрема, заступник декана ФАБД з молодіжної політики Ольга Приступа під час свого виступу подякувала студентам факультету за активну громадську позицію та патріотизм, долучення до багатьох патріотичних заходів, що відбувалися останнім часом.

ФабдФабд

Вона повідомила старостам академічних груп про заплановані на факультеті заходи, які планує реалізувати студентська рада факультету, проведення активного дозвілля та знайомства студентства між собою. Наголосила на можливості відвідування багатьох спортивних секцій, а також плавального басейну в новому спортивному комплексі ЛНТУ.

Своєю чергою, заступник декана ФАБД з досліджень Володимир Самчук розповів про наукові дослідження, що здійснюються в даний момент на факультеті, про заплановані на кафедрах факультету конференції студентів і молодих учених, про Дні науки, що невдовзі проходитимуть у ЗВО. Він також звернув увагу на необхідності долучення студентів до діяльності студентських проектних бюро, що функціонують на ФАБД, а також про можливості проведення власних наукових пошуків і досліджень на базі науково-дослідних лабораторій факультету архітектури, будівництва та дизайну.

ФабдФабд

Крім того, познайомили студентів із особливостями інформаційно-документального забезпечення діяльності ФАБД інспектори деканату. Тамара Коновалюк має уже 43 роки професійного стажу, тому уся навчально-методична документація відповідає затвердженій номенклатурі справ. Студентів вразила кількість особових карток – 1456 (загальна кількість здобувачів денної та заочної форм навчання ФАБД). Оформлення картотеки вимагає надзвичайної уваги та відповідальності, адже ці документи будуть передані в архів на зберігання терміном на 75 років. Ведення книги контролю успішності, систематизація підсумків заліково-екзаменаційних сесій, підготовка звітів календарного та семестрового контролю, реєстрація вхідної та вихідної інформації, відповіді на запити та дзвінки – це лише частка щоденної праці.

ФАБД

Людмила Онищенко відповідає за програмно-технологічний комплекс управління навчальним процесом АС «Деканат», формує електронні заліково-екзаменаційні відомості, забезпечує підготовку та контроль актуальної інформації в базі даних, а також здійснює щоденний моніторинг сайту ЛНТУ, електронної пошти, офіційних телеграм-каналів.

Працівники деканату ФАБД знають кожного здобувача та допомагають оперативно вирішити поточні проблеми, професійно консультують з питань організації навчального процесу, а студенти відчувають турботу і знають, що є частиною великої сім’ї ФАБД!

ФабдФабдФабдФабд

Насамкінець, для студентів влаштували смачне кавування у кабінеті заступників декана, де вони у дружній атмосфері мали нагоду поспілкуватися про студентське життя, наукові проекти, цікаві ініціативи та активне дозвілля на факультеті.