Перейти до основного вмісту

У стінах Луцького національного технічного університету продовжуються зустрічі із талановитими, успішними та досвідченими у своїх сферах людьми. Сьогодні професійним досвідом зі студентами-журналістами та здобувачами факультету ЦОСТ ділився секретар Національної спілки журналістів України, засновник Школи універсального журналіста і Всеукраїнського конкурсу «Я - журналіст!» Віталій Голубєв.

журналістикажурналістикажурналістика

Привітала гостя у нашому ЗВО проректор з НПР та досліджень Олена Лютак. Вона відзначила, що ЛНТУ завжди радо зустрічає фахівців своєї справи, які охоче діляться власним життєвим та професійним досвідом із молодим поколінням. Подібні зустрічі завжди залишають яскраві враження і неоціненний досвід для майбутніх фахівців. Оскільки ОП «Медіакомунікації та PR» є новою в ЛНТУ, тож здобувачам освіти надзвичайно цікаво та корисно переймати досвід від фахівців-практиків.

Представила спікера заходу організатор заходу гарант ОП  «Медіакомунікації та PR» д.філол.н., проф. Людмила Мялковська. Вона подякувала Віталію Голубєву за візит і за можливість поспілкуватися в очному форматі, таким чином, набуваючи нові цінні знайомства та вибудовуючи ефективну співпрацю.

журналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістика

Перш за все, Віталій Голубєв розповів про себе та свою професійну діяльність, зауваживши, що уже понад 20 років працює у журналістиці. Пізніше він заснував власну Школу універсального журналіста, де продовжує ділитися знаннями та фаховими навичками із молоддю.

Основною темою сьогоднішньої зустрічі стала «Ефективність і відповідальність у соцмережах». Тож про споживання інформації, вибір надійних джерел із великого інформаційного потоку, особливості журналістської роботи у соцмережах та багато іншого розповів студентам спікер заходу.

журналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістика

Через призму професійної діяльності, журналіст поділився порадами щодо особистісного зростання й становлення. Він наголошує, що надзвичайно важливо фільтрувати інформацію, яка проходить через соцмережі, перевіряти її та довіряти лише офіційним джерелам. Водночас, лектор розповів про особливості роботи у соцмережах, побудову інформаційної стрічки за вподобаннями та ефективність коментарів під публікаціями, реакцію цільової аудиторії на інформаційний привід.

журналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістика

Лектор детально підкріплював кожен слайд презентації випадками із власного життя та розповідав, як соцмережі впливають на роботу журналістів та споживачів інформації. Він поділився чималим багажем власного професійного досвіду і дав поради майбутнім фахівцям щодо їхньої самореалізації, зокрема, закликав активно використовувати усі можливості, які траплятимуться на їхньому шляху, мислити позитивно, не боятися нових знайомств із цікавими людьми та брати участь у різноманітних програмах мобільності, стажувань та тренінгах, адже, додає спікер: «Журналістика – це та професія, у якій вчитися потрібно усе життя».

журналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістика

На завершення зустрічі, аби заохотити студентів до взаємодії, журналіст оголосив невеликий конкурс, за результатами якого найактивніші здобувачі отримали авторську книгу Віталія Голубєва «Лайфхак для журналістів. Як ефективно використовувати час та інформацію».

журналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістикажурналістика