Разом із навчанням в рамках дисципліни «Оздоровчо-рекреаційна рухова активність» студенти-економісти першого курсу освітніх програм «Економіка» та «Управління персоналом та економіка праці» із залученням студентів старших курсів  продовжують пізнавати нові і цікаві локації.

Економіка

На поточному тижні 5 жовтня 2023 року ми відвідали Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. Це особливе місце, де зустрічаються люди, ідеї, мистецтво, щоб створювати майбутнє.

Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків пропонує новий формат інтелектуального дозвілля.

Економіка

Експонати представлені на 2 поверхах. А загалом виставка розташована на досить величезній площі. Це не просто музей, а «крутезний» артпростір. Багато цікавих картин, скульптур, які мають свою історію разом із своїми творцями. Подекуди чудернацькі та оригінальні інсталяції справляли двоякі відчуття, але це все дуже цікаво…

Представлено також багато робіт сучасних художників в різних техніках і стилях. Можна купити копії робіт і сувеніри.

Екскурсія справила на нас неабияке враження. Майже 2 години пройшли, як 20 хвилин.

Економіка

Загалом рекомендуємо відвідати цей артпростір усім охочим та  отримати багато натхнення творити та психологічно відволіктися від складного сьогодення!

Доцент кафедри економіки

Антоніна Гордійчук