Завжди цікава та корисна зустріч здобувачів освіти з майстрами своєї справи. Вкотре здобувачі першого року навчання спеціальності 182 Технології легкої промисловості завітали на виробництво ПрАТ «Едельвіка».

Пізнавальною була екскурсія 07.03.2024р., яку провела директор з продажу Катерина Сиротенко. В ході візиту здобувачі освіти ознайомилися із сучасним обладнанням, новітніми технологіями виготовлення і оздоблення текстилю та одягу, виробничими потужностями підприємства, сировиною та матеріалами, з яких виготовляють тканину та одяг.

ТЛП ТЛП ТЛП ТЛП

Також директор з виробництва Ольга Остапчук показала студентам обладнання науково-дослідної лабораторії підприємства та визначила на практиці характеристики міцності та розтягу текстильного матеріалу на розривній машині.

ТЛП ТЛП ТЛП ТЛП

Цікавою та захоплюючою була розповідь зі створення дошки натхнення від дизайнера та керівника відділу дизайну Мар’яни Степко. Мудборд - це набір картинок, які передають настрій і стилістику майбутнього проекту. Мар’яна чітко охарактеризувала та по пунктах розписала всі процеси, які повинен пропрацювати дизайнер, створюючи свою неповторну «дошку настрою».

ТЛП ТЛП ТЛП ТЛП

Колектив кафедри ТЛП та здобувачі освітніх програм «Технології легкої промисловості» і «Фешн-індустрія» щиро вдячні провідним фахівцям підприємства за теплий та гостинний прийом, надання цінних практичних навичок, що необхідні для ефективної роботи  на сучасному підприємстві.

ТЛП ТЛП

Кафедра ТЛП