Екскурсії на підприємства, в організації та установи можуть значно покращити навчальний процес для студентів, зокрема, сприяють набуттю практичного досвіду, візуалізації теоретичних концепцій, мотивують встановленню контактів із імовірними роботодавцями, розвивають навички спільної діяльності. Загалом, такі екскурсії допомагають створити зв'язок між теорією та практикою, розширюють знання студентів та надають їм цінний досвід, який може бути корисним у подальшому навчанні та роботі.

12 жовтня 2023 року студенти спеціальностей 014.09 Середня освіта (Інформатика) та 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) разом із гарантами відповідних освітніх програм бакалаврського рівня Юлією Мельничук та Віталієм Кабаком відвідали компанію розробки веб-проєктів InternetDevels. На екскурсії також були присутні членкині кафедри ЦОТ Ольга Редько та Надія Ольховик.

ЦОТ ЦОТ

Екскурсію проводила Оксана Демчук, керівниця школи програмування OxiТ. Присутні змогли оглянути офіс компанії, спостерігати за роботою працівників і навіть розв'язали просту задачку для співбесіди у школу OxiТ.

ЦОТЦОТ

Здобувачам розповіли особливості роботи у компанії, а також ознайомили із необхідними скілами для того, аби потрапити на навчання і у штат працівників InternetDevels. Усі бажаючі задавали запитання, відбулась плідна дискусія. Студенти отримали новий досвід та змогли оцінити перспективи працевлаштування у компанію. Гаранти обговорили перспективу подальшої співпраці у напрямку спільних занять та можливостей дуальної освіти в InternetDevels.

ЦОТЦОТ

Усі присутні в гарному настрої та умотивовані розійшлись здобувати нові вершини у напрямку до знань та фахового зростання.