Екскурсія товарознавців на
підприємство «ДРУКМАРКЕТ»

2 листопада 2016 року майбутні товарознавці, студенти групи ТТП-21 Луцького НТУ відвідали підприємство “ДРУКМАРКЕТ”, яке займається виготовленням різноманітної друкованої продукції: плакатів, журналів, календарів, паперових пакетів, листівок, буклетів, пакувальних матеріалів тощо та продажем поліграфічного обладнання.

Екскурсію провели, щоб ознайомити студентів із тонкощами друкарської справи. Працівники підприємства ознайомили студентів із сучасними асортиментом, способами виготовлення продукції, її оздоблення та декорування, та основними вимогами до якості готової продукції на підприємстві, яке займає лідируючі позиції на поліграфічному ринку міста Луцька.

Студентів зацікавили основні фактори, які впливають на якість готової продукції, а саме: сировина, яка нажаль, закордонного виробництва,   комплекс додрукових робіт, таких як сканування, макетування, кольорова корекція, виведення СТР-пластин та інші; сам процес офсетного друку, який дозволяє проводити якісний друк у форматах А2 і В2; та післядрукові операції. Сучасне післядрукове обладнання типографії, дає можливість виконувати ламінування, перфорацію, висічку, УФ-лакування, також з використанням глітера, фальцовку, тиснення фольгою, термосклеювання та ін.

Окрім приємних вражень юні товарознавці здобули цінний досвід та нові знання.

Екскурсія була цікавою і пізнавальною, студенти розширили свій кругозір, та отримали корисну інформацію для вивчення таких дисциплін як «Товарознавство непродовольчих товарів», «Пакувальні матеріали і тара», «Безпечність товарів».

Олена Пахолюк,
куратор групи ТТП-21