Експерти WorldSkills розповіли студентам Луцького НТУ про можливості Assyst в технологіях моди

Викладачі кафедри галузевого машинобудування та легкої промисловості Луцького НТУ, а також фахівці-виробничники продовжують ознайомлювати здобувачів спеціальності 182 Технології легкої промисловості бакалаврського рівня вищої освіти з процесом виготовлення одягу.

Так, 15 грудня 2020 року з використанням платформи ZOOM відбувся вебінар, під час якого провідний технічний експерт фіналу WorldSkills, тренінг-менеджер компанії Assyst в країнах СНГ – Ірина Даус та Президент Палати Текстиля і Моди, експерт WorldSkills в компетенції «Цифровий модельєр» – Світлана Мельниченко представили лекцію-презентацію «Апаратно-програмний комплекс Assyst – вибір професіоналів WorldSkills».

Спікери розповіли про особливості технологій проектування одягу при допомозі апаратно-програмного комплексу Assyst. Наголосили на важливості сучасних технологій в підготовці молодих професіоналів. Розповіли про рух WorldSkills, ознайомили з компетенціями "Цифровий модельєр" і "Технології моди". У ході вебінару наголосили на престижності учбового закладу - матеріально-технічній базі, розповіли про новинки у комплекті обладнання і програмного забезпечення Assyst. Крім того, під час вебінару розповіли про методику підготовки учасників чемпіонату WorldSkills із власного досвіду, учасником якого була студентка Луцького НТУ Котович Марія.

Таке спілкування дає можливість зацікавити студентів до навчання та сприяє зростанню рівня їх фахових компетентностей. Вебінар був проведений на високому професійному рівні за сприяння доцентів кафедри ГМ та ЛП Єфімчук Галини та Назарчук Людмили,  а також студенток групи ЛП-41 Шах Даніели та групи ЛП-11 Наталії Крестинської.

Людмила Назарчук, Галина Єфімчук, кафедра галузевого машинобудування та легкої промисловості