Кафедра електроніки та телекомунікацій спільно з Інноваційним парком ЛНТУ та партнерами з Польщі виготовляє портативні зарядні станції для потреб фронту.

За останній місяць підготовлено до експлуатації та передано три таких станції для батальйону «Світязь» через представника волонтера Юрія Г. та одну для інженерно-саперного батальйону 128 ОГШБр, де несе службу випускник кафедри електроніки та телекомунікацій Олексій Х.

зарядні пристроїзарядні пристрої

Під час спілкування зі стейкохдером було обговорено освітню програму 172 телекомунікації та радіотехніка та запропоновано внести зміни до освітніх компонентів згідно викликів сьогодення.

Проєкт «Електрика для фронту» розпочався на початку осені зі збору вживанихджерел безперебійного живлення, акумуляторних батарей та сонячних панелей, які під час роботи студентського наукового гуртка кафедри електроніки та телекомунікацій було відремонтовано та модернізовано здобувачами кафедр факультету, під керівництвом доцента кафедри Сергія Мороза.

зарядні пристроїзарядні пристроїзарядні пристрої

Наразі розроблено технологію виготовлення таких зарядних станцій, однак,постала потреба в комплектуючих. Просимо всіх небайдужих приносити несправні, вживані блоки безперебійного живлення, акумуляторні батареї та сонячні панелі в ЛНТУ на кафедру електроніки та телекомунікацій. Разом до перемоги!

зарядні пристрої