Важливою формою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та вдосконалення їхніх професійних компетенцій є міжнародна академічна мобільність.

Так, к.е.н., доц. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Юлія Дащук взяла участь у програмі міжнародної академічної мобільності Erasmus+ «Training Laboratory III - Designing Learning for Peace» (project number 2022-1-DE04-KA153-YOU-000062007).

ТуризмТуризм

Проєкт складається з двох онлайн-навчальних заходів і двох навчальних очних курсів. Разом ці чотири складові становлять єдину програму підготовки наставників та тренерів для розвитку освіти миру, як елементу неформальної освіти. Перший очний курс відбувався з 28 вересня по 6 жовтня 2023 року у м. Кобулеті, Грузія.

ТуризмТуризм

Тренінгова лабораторія – це навчальна програма, призначена для освітян миру, наставників та тренерів, які працюють засобами неформальної освіти з молоддю. Програма спрямована на розвиток компетенцій, необхідних для планування та проведення семінарів з виховання миру, навчальних курсів і молодіжних зустрічей.

Особливий фокус програми – освітні засоби та практики для посилення стійкості молоді проти популізму та сприяння її громадянській активності.

Навчальна лабораторія досліджує такі теми:

• освіта миру і як вона може підтримати стійкість молодих людей проти популізму;
  • методологічні основи виховання миру;
  • компетенції, якими повинен володіти педагог миру;
  • навички планування освітніх заходів миру для молоді;
  • практики проведення семінарів з виховання миру для молоді.
ТуризмТуризмТуризмТуризм

Програма сприяє збереженню простору для розвитку освітніх компетенцій для роботи з молоддю через навчання на практиці, дає можливість розробляти власні навчальні матеріали, сприяє побудові проектної міжнародної співпраці між окремими особами та їхніми організаціями, що базуються в ЄС та в регіоні Східного партнерства.

ТуризмТуризмТуризм

Участь у проекті дозволила розширити форми міжнародної співпраці, сприяла покращенню фахової професійної підготовки, перейняття прогресивного європейського досвіду тарозвитку наукового потенціалу, підвищенню рівня знання іноземних мов.