У Луцькому національному технічному університеті зі студентами 3 курсу спеціальності «соціальне забезпечення» зустрілися фахівці Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги.

Соціальне забезпечення

Запрошені лектори спробували себе у ролі викладачів та обговорили зі здобувачами актуальність та затребуваність для сучасного суспільства професій соціальної сфери, які є водночас і складними, і захоплюючими, та створені для справжніх вольових людей із сильним характером та багатим внутрішнім світом.

Соціальне забезпеченняСоціальне забезпечення

Напередодні домовилися зі студентами, що вони поділяться своїми напрацюваннями щодо можливих варіантів презентації діяльності Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги та соціальних послуг, що надаються у ньому.

Довільний формат, сучасні методи, нові погляди!

«Дякуємо Оксані Жук, Ярославі Мартинюк та кафедрі соціогуманітарних технологій ЛНТУ за можливість бути почутими та продуктивно попрацювати»,- зазначають лектори.

Соціальне забезпечення