22 - 24 травня в рамках міжнародного проекту "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти" в університеті Мачерати (Італія) відбувалася фінальна зустріч представників консорціуму.

Від Луцького національного технічного університету участь в засіданні проектної групи взяли провідні фахівці відділу міжнародних зв’язків Ольга Гнатюк та Сніжана Мартиньчук.

лекціязасіданнязасідання

Окрім того, учасниками проекту були: університет ім. Арістотеля в Салоніках (Греція), Льовенський католицький університет (Бельгія), Університет Марії Кюрі-Склодовської (Польща), університет Томаса Мора (Бельгія), університет прикладних наук Фонтіса (Нідерланди), університет Пабло де Олавіде (Іспанія), компанія «Ідеї Вперед» (Греція), Одеський національний університет імені I. I. Мечникова (Україна). І, звичайно, гостинно приймали всіх партнерів консорціуму у стінах свого університету працівники університету Мачерати, (Італія).

Протягом візиту детально обговорили результати та завдання в рамках кожного робочого пакету. Зокрема, було проведено такі сесії, як “Train The Trainer” та “ Міжфакультетський підприємницький формат освіти та навчання ”. В тому числі, відбувся круглий стіл на тему “Покращення зв’язків із місцевими та регіональними стейкхолдерами».

На завершення, учасники відвідали локальний інноваційний хаб, який сприяє вихованню екосистеми та розвиває старт-апи від ідеї до успішного впровадження на ринку.

засіданнязасіданнязасідання