Онлайн зустріч фахівців юридичної клініки ЛНТУ «Veritas» відбулася із народним депутатом України, експертом з питань кібербезпеки, телекомунікацій, ІТ-технологій та інформаційної безпеки, Олександром Федієнко.

Депутат

Питання безпеки, у всіх її проявах, є максимально важливі у такий складний час. Тому ми не могли не запитати в пана Олександра про те, як захиститися у кіберпросторі, які особливості роботи комітету розвитку цифрового права, головні загрози у мережі Інтернет на даний час, чи існують безпечні месенджери та чи виникли нові способи шахрайства, і як з ними боротись, щоб не стати жертвою. Крім того, ми не могли не поцікавитись як це, бути народним депутатом України, до того ж у воєнний час.

Хочемо подякувати пану Олександру за те, що приділив нам увагу, незважаючи на велику кількість роботи, особливо враховуючи сучасні реалії. Також дякуємо адміністрації ЛНТУ та декану факультету бізнесу і права Камінській Ірині Миколаївні. Окрему подяку хочемо висловити керівнику юридичної клініки Філюк Олександрі та фахівчині із міжнародного права Деркаченко Юлії, які працюють разом із нами, та всій кафедрі права.

Пам'ятайте, війна закінчиться і нам потрібно відбудовувати сильну державу! За нами майбутнє!

Працівники юридичної клініки