Фаховий екскурс від професіоналів ТОВ «Теплий дім ПСП»

У рамках діючої Угоди про співпрацю між Луцьким національним технічним університетом та ТОВ «ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП» (м. Луцьк), здобувачі вищої освіти спеціальності 126 Інформаційні системи та технології освітньої програми «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки» факультету інформаційних та комп’ютерних технологій 14 вересня 2023 року відвідали один із структурних підрозділів організації, яка протягом 10 років займається інжинірингом різних систем, які покликані зробити життя людини комфортним та безпечним. Однією із складових цієї діяльності є проектування та інсталяція інформаційних систем охорони і безпеки, на що й зорієнтовано фокус освітньої програми за якою навчаються здобувачі.

ФКІТ

Головний інженер проекту ПП «ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП» Олександр Сидорук ознайомив присутніх зі сферою діяльності організації та завданнями, які вирішує його підрозділ, а також розповів про особливості роботи проектантів, можливості кар’єрного росту, існуючі рівні допуску до створення проектів та їх сертифікацію.

ФКІТ

Ведучий проектант ПП «ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП» Ігор Корінь розповів здобувачам вищої освіти про тонкощі розроблення проектів залежно від їх специфіки та акцентував їхню увагу на потребі у самовдосконаленні, здатності працювати в команді, оцінювати й забезпечувати якість виконуваних робіт.

ФКІТ

Варто зазначити, що студент групи ІСТО-21 Роман БАС цього літа пройшов стажування, а зараз став частиною професійного колективу ТОВ «ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП» та обіймає посаду проектанта з інформаційних систем охорони і безпеки. Підписані між організацією й університетом додаткові угоди дозволили запровадити тут дуальну форму навчання, а здобувачу освіти працювати за фахом, що дозволяє якісно поєднати роботу та навчання.

ФКІТ

У ході зустрічі спікери відповідали на запитання, які виникали у присутніх та мотивували здобувачів освіти на подальше навчання на обраній ними освітній програмі.

ФКІТ

Висловлюємо щиру подяку чудовому колективу ПП «ТЕПЛИЙ ДІМ ПСП» за професіоналізм, змістовність і теплу зустріч!

Група забезпечення освітньої програми Тарас ТЕРЛЕЦЬКИЙ та Олег КАЙДИК