В рамках плідної співпраці між ЛНТУ та провідним рітейлером запчастин на західноукраїнському ринку компанією BM Parts, 29 березня 2024 року відбувся захід для студентів кафедри автомобілів і транспортних технологій на тему «Фінансові аспекти логістики запасних частин».

Ведучим заходу виступив Віталій Дмитрук, заступник начальника відділу постачання та аналітики в BM Parts, який поділився зі студентами своїми багаторічними знаннями та досвідом у цій сфері. Його доповідь була насичена реальними прикладами з практики та зорієнтована на підготовку майбутніх спеціалістів до вирішення комплексних завдань управління ланцюжком поставок автомобільних запчастин.

Атт Атт Атт

Лектор ознайомив присутніх з основними фінансовими аспектами логістики автомобільних запчастин, розглянув питання витрат та доходів, фінансових показників ефективності, бюджетування та планування в логістиці запчастин. Окрема увага була приділена темам управління запасами, транспортування та митного оформлення запчастин з акцентом на фінансові ризики та шляхи їхньої мінімізації.

Інтерактивна частина заходу передбачала жваву дискусію, під час якої студенти мали можливість поставити запитання лектору та отримати відповіді з практичних кейсів логістики запчастин. Найбільш активні учасники були відзначені призами від компанії BM Parts.

Атт Атт Атт Атт Атт

Заключна частина лекції була присвячена підсумкам та рекомендаціям щодо подальшої самоосвіти. Лектор наголосив на важливості безперервного навчання та адаптації до змінних умов ринку, що є ключовими для успіху в сфері логістики та управління запасами.

На завершення, декан факультету, Ігор Мурований, висловив слова подяки компанії BM Parts за організацію такої інформативної та значущої події. Він підкреслив, що такі лекції відіграють важливу роль у підготовці студентів, надаючи їм не тільки теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для майбутньої професійної діяльності.

Атт Атт Атт Атт Атт Атт Атт

Цей захід став важливим кроком у співпраці між університетом та провідними компаніями галузі, відкриваючи нові можливості для студентів дізнатися більше про фінансові аспекти логістики та розвивати необхідні навички для своєї майбутньої кар'єри.

Завідувач кафедри АТТ Василь Онищук,

Відділ іміджу та промоції