Перейти до основного вмісту

«Фізика і хімія твердого тіла: стан, досягнення і перспективи»: саме таку назву носить щорічна Всеукраїнська наукового-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених в ЛНТУ. Цьогоріч конференція відбувається уже всьоме та гуртує в одному осередку фахівців не лише з України, але й з інших країн світу.

конференція

В умовах війни, звісно, конференція відбулася в онлайн-форматі, утім це не завадило комунікації науковців, налагодженню тісної співпраці та обговоренню низки актуальних питань у галузі хімії та фізики.

Привітала учасників конференції проректор з НПР та досліджень ЛНТУ Олена Лютак. Вона побажала спікерам заходу цікавих обговорень, плідної та результативної роботи, знайти нові знайомства та актуальні теми для подальшого фахового дослідження.

конференція

Пленарне засідання продовжилося тематичними доповідями. Так, доцент кафедри фізики та вищої математики ЛНТУ Сергій Луньов презентував дослідження на тему: «Кінетика підпалу радіаційних дефектів в опроміненому електронами германії». Денис Миронюк, старший науковий співробітник Інституту проблем матеріалознавства ім.І.М.Францевича Національної академії наук України, виступив на тему: «Структура, оптичні властивості та фотокаталітична активність нелегованих, легованих плівок плівок ZnO». Своєю чергою, аспірантка ВНУ ім.. Лесі Українки Орися Березнюк виступила із доповіддю «Вирощування монокристалів AgGaGes₄, легованих Nd та Er». Насамкінець про «Вплив ступеня підсушування біокомпозиції на міцність при стисканні біокомпозитів» розповіла доцент кафедри матеріалознавства ЛНТУ Оксана Садова.

Продовжилася робота конференції у секційних засіданнях, що триватиме й наступного дня.

конференція

Варто зазначити, що конференції охоплює представників із понад 20-ти закладів вищої освіти та дослідницьких інститутів, а також науковців з Польщі, Німеччини, Естонії, Португалії та Бразилії.