Перейти до основного вмісту

Науково-педагогічні та педагогічні працівники ЛНТУ стали учасниками навчання «Формування базових цифрових компетенцій», що відповідає цілям проекту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP. Тренінги тривали впродовж двох днів, під час яких працівники ЗВО навчалися особливостям цифрових технологій та можливостям їхнього використання.

навчаннянавчаннянавчаннянавчання

Спікером тренінгу стала начальник навчально-методичного відділу ЛНТУ Ірина Заблоцька. Вона наголосила, що подібні навчання дають можливість науковцям максимально оволодіти цифровими навичками.

«Коли почалося інтенсивне дистанційне навчання, а потім ще й війна, як не крути, але нам доводиться активно використовувати цифрові технології. Курси побудовані на професійному досвіді і акцентовані на чітких моментах, які важливо знати і вміти використовувати. Я намагатимусь вас навчати максимально інтенсивно, усе розказувати та детально пояснювати, ми будемо практикуватися саме на тих аспектах, що стосуються цифрових компетенцій науково-педагогічних та педагогічних працівників», - зазначила Ірина Заблоцька.

навчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчання

Другий рік поспіль лектор Ірина Заблоцька ділиться своїми знаннями у сфері цифрової грамотності. Приємно відзначити, що цього року кількість слухачів зросла вдвічі. Виклики сьогодення не завадили провести навчання для першої групи очно. Окрім НПП ЛНТУ необхідно відмітити також слухачів з Технічного фахового коледжу ЛНТУ, Ковельського промислово- економічного фахового коледжу ЛНТУ, Луцького центру професійно-технічної освіти, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Центральноукраїнського національного технічного університету, КЗЗСО Луцького ліцею № 2 та 3.

До слухачів курсу звернулася в.о.керівника навчально-наукового центру «Volyn Business Hub» Олена Вісин: «Ми усі живемо в час інформаційного прогресу, тому повинні знати усе про інтернет простір. Ми продовжуємо освоювати навики цифрових комунікацій, тому бажаю вам здобути максимум знань, цікавої інформації та корисних навичок».

навчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчання

Учасники підвищення кваліфікації набули досвіду з використання цифрових інструментів в освітній діяльності, практичних умінь з роботи Google-документами, засвоїли нові знання з діагностики знань студентів з використанням Google Клас та Moodle, оволоділи навиками роботи з організації відеозв’язку використовуючи Google Meet та Zoom.

Примітно, що слухачі, які не зможуть пройти курс повністю, матимуть можливість доєднатися до онлайн-лекцій, а також отримати відео матеріали.

Як результат навчання – сертифікати та оволодіння навичками використання програмних продуктів, що необхідні для роботи сучасного викладача. 

навчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчання

 

Ірина Заблоцька

Олена Вісин

Ілона Карпюк