Категорія GENIUS Бізнес передбачає підготовку бізнес-планів, які сприяють підвищенню рівня обізнаності про екологічні цінності й соціальну відповідальність.

Ми раді поділитись, що переможці GENIUS Olympiad Ukraine 2024 були підготовлені науковими керівниками з Луцького національного технічного університету, а саме доцентом кафедри менеджменту Іриною Абрамовою.

Конкурс
  • Савонюк Анна, Луцький ліцей No21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради, Волинська обласна Мала академія наук, бронза, ІІІ місце(
  • Мартинюк Михайло, Луцький ліцей No14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради та Волинська обласна Мала академія наук, диплом учасника.

КонкурсКонкурс

Додатково: GENIUS Olympiad - це найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8-11 класів, який щороку проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 р.

Учасники олімпіади подають  проекти з семи категорій  екологічного спрямування: наука, мистецтво, бізнес, креативне письмо, музика, короткий фільм, робототехніка.

Сезон Олімпіади 2024 тривав 6 місяців, учасники  докладали зусиль  попри складні умови та вдало проходили кожен із етапів конкурсу.

Кафедра менеджменту