21 березня 2024 року у рамках відзначення Всесвітнього тижня грошей науково-педагогічні працівники кафедри фінансів, банківської справи та страхування факультету бізнесу та права ЛНТУ відвідали Горохівський ліцей №1 ім. І.Я. Франка та Горохівський ліцей №2 Горохівської міської ради Луцького району.

ФБП ФБП

У межах заходу здобувачі освіти мали змогу доєднатись до низки інтерактивностей, зокрема, взяли участь у командній грі «Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє» та почерпнули пізнавальну інформацію у чат-боті кафедри фінансів, банківської справи та страхування, виявили рівень знань у вікторині з фінансової обізнаності «Як добре ви знаєте гривні?».

ФБП ФБП ФБП

Щиро дякуємо керівництву закладів освіти за спільне просування ідей та ініціатив #GlobalMoneyWeek2024

ФБП

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування