«Наша місія: відповідально годувати світ і захищати планету. Наше бачення: суспільство, що співпрацює, світ без голоду, шанування планети», - кажуть фахівці ТОВ «YARA Україна». Це компанія, що працює у розробці цифрових інструментів точного землеробства та тісно взаємодіє з партнерами в усьому продовольчому виробничо-збутовому ланцюжку, аби підвищувати ефективність та стійкість виробництва продуктів харчування.

Зосередившись на виробництві чистого аміаку, компанія прагне сприяти водневій економіці, підтримуючи перехід на екологічно чисті технології морських перевезень, виробництва добрив та інших енергоємних галузей.

Агрономія Агрономія

Сьогодні представники «YARA Україна» Михайло Чубарик та Микола Панчук зустрілися зі студентами-агрономами, агроінженерами та викладачами ЛНТУ, аби поділитися власним професійним досвідом, розповісти про напрацювання та сучасні технології в галузі агрономії, запропонувати співпрацю перспективній молоді.

Привітав учасників заходу та представив гостей декан факультету аграрних технологій та екології Руслан Кірчук. Він наголосив, що ця зустріч покликана створити живу дискусію між студентами та уже досвідченими фахівцями задля обміну досвідом, дієвими порадами щодо самореалізації в професії, а також здобути якомога більше корисних навичок в сфері агрономії.

АгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономія

Більш детально про компанію, її напрями діяльності та специфіку живлення сільськогосподарських культур розповів Михайло Панчук: «Сьогодні ми говоритимемо про найбільш важливий аспект вирощування будь-яких сільськогосподарських культур, це - живлення, бо саме воно займає практично 50% у структурі прибавки до врожайності в усіх аспектах за технологією вирощування».

АгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономія

Фахівці розповіли про компанію YARA, яка є однією з найбільших у світі з виробництва азотних та NPK добрив. Акцентували увагу на різновидах добрив, які є на ринку України та звідки вони «приходять» і де виробляються.

Студенти та викладачі активно цікавилися діяльністю компанії, специфікою підживлення рослин та особливостями різновидів добрив. Крім того, представники ТОВ «YARA Україна» закликали студентів бути активними і докладати максимум зусиль задля власного професійного зростання, адже компанія готова надавати можливості для проходження практики й подальшого працевлаштування молоді. Відтак, науковці ЛНТУ та представники масштабної компанії домовилися про підготовку укладання відповідного договору про співпрацю.

АгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономіяАгрономія