Голова Ради молодих учених Олеся Ващук відвідала ЛНТУ

Днями у Луцькому національному технічному університеті було підписано Меморандум про співпрацю між Радою молодих вчених ЛНТУ та Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Так, із робочим візитом до ЛНТУ завітала Голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук. Молоду науковицю зустріли ректор ЛНТУ Ірина Вахович, перший проректор Надія Ковальчук та голова Ради молодих вчених ЛНТУ Павло Мазилюк.

фото

Головною метою співпраці між радами є координація зусиль в науковій діяльності, покращення якості підготовки фахівців та створення спільних освітніх та науково-дослідних проєктів.

фото

Для досягнення успіху у наукових дослідженнях та інноваціях, важливо створити стимулюючу та сприятливу атмосферу для розвитку молодих вчених. Це партнерство дозволить спільно вирішувати актуальні наукові проблеми, розширювати можливості для участі у міжнародних наукових програмах та проєктах.

фотофото

Ми віримо, що спільні зусилля та об'єднання талановитих молодих дослідників приведуть до новаторських рішень і зростання наукового потенціалу Луцького національного технічного університету.