Голова Студради Луцького НТУ прозвітувала про результати роботи

18 травня, голова студентської ради Луцького НТУ Даніела Шах прозвітувала про результати річної діяльності перед своїми виборцями.

Так, дівчина розповіла про втілені студентські ініціативи, організовані й проведені масові заходи, участь у наукових конференціях та підняла найбільш актуальне питання – розподіл студентських коштів.

Крім того, Даніела заявила, що відчуває у собі потенціал та має багато нереалізованих задумів, а тому висуває свою кандидатуру на наступні вибори на посаду голови студради.

До слова, під час звіту студенти затвердили дату виборів голови студради, тож вони відбудуться у вівторок, 25 травня. Усі бажаючі зможуть здійснити своє волевиявлення з 9:00 до 14:00 у Б-корпусі Луцького НТУ.