Сьогодні до здобувачів ЛНТУ завітав співвласник та генеральний директор міжнародної компанії Modern-Expo Group Петро Пилипюк. В межах гостьової лекції «Як вберегти економіку в умовах війни» спікер поділився шляхом створення гіганта виробництва та постачання торгового обладнання в Західній та Центральній Європі Modern-Expo.

фото

З лектором познайомила авдиторію ректорка ЛНТУ Ірина Вахович. «Насолоджуйтесь радістю спілкування з нашим VIP-гостем і не проґавте можливості задати будь-які запитання Петру, адже за зустрічі такого рівня іншим доводиться платити величезні кошти, а у вас сьогодні безлімітний абонимент на дискусії та запитання.» - рекомендує Ірина Михайлівна.

фото

Із перших хвилин розмови Петро захопив увагу студентів неформальною подачею та неочікуваним фактом з історії Modern-Expo: все починалось з гаражного приміщення зі стартовим капіталом 600$. Ще тоді, починаючи шлях із братом, ніхто не міг передбачити таких масштабів та майбутнього розколу союзу засновників.

фотофотофото

Плавно з формату лекції зустріч набула дискусійного характеру. Відтак, студенти ЛНТУ цікавились умовами працевлаштування та кар'єрного росту в межах компанії, ключовими цінностями та принципами роботи Modern-Expo.

«В наших інтересах аби ви стали та залишились частиною нашої компанії. Для цього ми створюємо всі умови: у нас сучасні та комфортні офіси, постійні тренінги, курси, навчання, необмежені можливості заробітку. Але головне - ми формуємо комфортне середовище, яке сприяє вашому розвитку та успішній реалізації: хочете спробувати себе в різних напрямках - ми забезпечимо таку можливість, бажаєте заглибитись в конкретну сферу - ми підтримаємо та допоможемо.» - переконує політехівців Петро, демонструючи слайд із вакансіями для бажаючих стати частиною команди Modern-Expo.

фотофото

Відтак, зустріч, що була запланована на годину, затягнулась вдвічі довше. Політехівці все ніяк не могли насититись спілкуванням з гостем, намагаючись перейняти максимум досвіду та рекомендацій спікера. Студентів цікавило, як Петру та команді вдалось не просто створити надуспішну компанію, а й втримати її на такому рівні, сміливо зустрівши усі виклики останніх років: Covid-19, велику війну та відтік кадрів.

«Будучи системною компанією, ми найбільше боїмось закостеніти. Це справжні челлендж, і тому я сьогодні тут. Саме у вас, молодь, я бачу ключ до його вирішення. Відкрию секрет: наш наймолодший топменеджер, який має найменше досвіду - найефективніший серед компанії. Сила у відмінності поколінь: ми, "старожили" сфери, передаємо вам досвід, а ви, вмикаючи свій креатив та молоду енергію, стаєте рушієм нашого розвитку.» - підсумовує Петро Пилипюк.

фотофотофотофото