Днями у Луцьку на території Гостинного Двору Прайзлерів у Старому місті відбувся благодійний ярмарок «Гостинний день».

«Гостинний двір – це міні-проект громадської організації «Семиярусна гора» у Луцьку», - розповідає голова студентської ради факультету архітектури, будівництва та дизайну ЛНТУ Анастасія Шинкар.

Студентка зауважує, що представники ГО, до осередку якого належить і вона, взялися за перетворення занедбаного внутрішнього дворику у Старій частині Луцька на публічний простір.  Таким чином, вдихаючи нове життя у дворик, вони привертають увагу містян та влади до будівлі, навколо двору, яка має історичну цінність і потребує реставрації. Сьогодні цей двір ожив і став відкритим простором для проведення публічних заходів, зустрічей чи акцій.

Нині ж, саме у цьому місці молодь влаштувала «Гостинний день», до співорганізації якого долучилися студенти одразу двох факультетів ЛНТУ – факультету архітектури, будівництва та дизайну та факультету митної справи, матеріалів та технологій і представники «ХудАлеї».

гостинний деньгостинний деньгостинний деньгостинний деньгостинний деньгостинний деньгостинний деньгостинний деньгостинний деньгостинний деньгостинний деньгостинний день

Зокрема, студенти-дизайнери розробляли різноманітні креативні листівки і флаєри, а студенти освітніх програм «Харчові технології» та «Харчові технології та ресторанне господарство», разом із викладачами кафедри технологій і обладнання переробних виробництв, приготували різноманітні солодощі.

«Наш проект лише розвивається, але уже надзвичайно приємно відзначити, що ярмарок відвідали доволі багато людей, усе ми розпродали на «Ура». Люди цікавляться наступними заходами, які ми можемо реалізувати у Гостинному дворі і головне, нам вдається привернути увагу лучан до історичного простору», - наголошує Анастасія Шинкар.

Так, захід супроводжувався музикою від Dj Aleh Team, різноманітними розіграшами та акустичним вечором. Найголовнішим результатом ярмарки став збір коштів, 75% з яких передали волонтерському штабу «Ангар» та 25% - на відновлення простору самого Гостинного двору.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ, Ігор Дударєв - заступник декана з молодіжної політики та профорієнтації ФММТ