Грантова перемога Луцького НТУ «Інформаційна платформа для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні та Білорусі»

Луцький національний технічний університет у 2017 році виграв декілька грантових проектів, серед яких «Інформаційна платформа для розвитку малого і середнього бізнесу в Україні та Білорусі» в рамках Програми територіального співробітництва Східного партнерства.

Реалізацію проекту розпочато 30 листопада 2017 року. Тривалість - 14 місяців. Головним партнером у цьому проекті виступає Луцький національний технічний університет. Вузом-партнером з Республіки Білорусь став Брестський державний технічний університет та партнером з України  Волинська обласна громадська організація «Перспективи Волині».

Загальною метою є поліпшення інформаційної інфраструктури співробітництва малого і середнього бізнесу для розвитку регіональних економік і розширення кадрового потенціалу суб'єктів транскордонної торгівлі.

Відтак, планується дослідити інформаційну інфраструктуру малого і середнього бізнесу транскордонного регіону, виділити ключові інформаційні потреби малого та середнього бізнесу.

В рамках реалізації заходів проекту будуть розроблені та розповсюджені практичні посібники з організації малого і середнього бізнесу, митних правил, обліку та оподаткування в Україні і Білорусі, в яких будуть розкриті ключові інформаційні потреби бізнесу цих регіонів.

Результатом проекту буде створення віртуального інформаційно-консультаційного центру, який буде займатися навчанням та консультаційною підтримкою представників малого та середнього бізнесу.

Для Луцького національного технічного університету та Брестського державного технічного університету проект забезпечить обмін досвідом у навчальній та освітній сферах, дозволить налагодити тісну співпрацю. Розроблені в ході реалізації проекту матеріали будуть впроваджені в навчальний процес, що дозволить готувати фахівців з організації бізнесу, митних правил, обліку та оподаткування на транскордонних територіях з урахуванням практичних вимог суб'єктів малого і середнього бізнесу.

Наразі Головний партнер сформував команду проекту та забезпечив облаштування приміщення для офісу, проводиться промоційна кампанія.