ГРАНТИ, ПРЕМІЇ ТА НОВАЦІЇ:
РЕКТОР ЛУЦЬКОГО «ПОЛІТЕХУ» РОЗПОВІВ
ПРО ДОСЯГНЕННЯ ВИШУ

Ректор ЛНТУ Петро Савчук та члени наглядової ради університету прозвітували про виконану роботу.

Прес-конференція відбулася 29 грудня у стінах Луцького національного технічного університету.

Розмова керівництва вишу та журналістів відбулася відразу після закінчення засідання наглядової ради ЛНТУ. Головними спікером дійства став ректор ЛНТУ – Петро Савчук. Компанію очільнику університету і президії склали члени наглядової ради директор будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський та директор «Західної Нафтової Групи» Юрій Корецький.

Окрім медійників, на зустріч прийшли й декани факультетів ЛНТУ. «Ми вперше започаткували таку прес-конференцію, щоб розповісти про нашу роботу», – розпочав Петро Савчук. Він уточнив, що мета спілкування з журналістами – підсумки засідання наглядової ради університету. «Засідання було продуктивним і легітимним. Ми плідно попрацювали над перспективою університету», – розповів ректор вишу.

Працівники вишу зібрали повноцінне видання досягнення своєї «альма матер». «Презентуємо вам видання того, що ми зробили за рік. На цих складових ми об’єднали свої зусилля», – заявив Петро Савчук. «Батько політеху» розповів про міжнародну співпрацю та грантові програми. Зокрема, у цьому році ЛНТУ виграв 3 гранти Американської ради з міжнародної освіти.

«У нас ціла дорожня карта співпраці», – додав Савчук. Ректор із захопленням розповів про досягнення вишу. Серед них – відкриття понад 20 нових спеціальностей, працевлаштування студентів,укладення вигідних держдоговорів та співпраця з бізнесом. Велика кількість студентів-контрактників дала можливість університету преміювати своїх викладачів. Окрім цього, освітній заклад погасив всі борги перед ДКП «Луцьктепло».

Є у керівництва амбітні плани, зокрема – ремонт Будинку офіцерів та заміна вікон у головному корпусі. «Будемо відкривати ряд спеціальностей, багатьох з яких немає на Волині. Плануємо працювати у напрямку таких спеціальностей як агрономія, біомедична інженерія і ряд спеціальностей медичного напрямку», – зізнався Петро Савчук. На досягнутому ректор ЛНТУ зупинятися не збирається. «У нас ще є проблеми і ми будемо їх вирішувати», – підсумував очільник вишу.

Джерело – перше незалежне волинське
інтернет-видання «Волинська правда»