На кафедрі підприємництва, торгівлі та логістики відбулося громадське обговорення ОП «Логістика» спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність другого (магістерського) рівня. В обговоренні взяли участь відомі стейкхолдери, такі як Рикальський О. - директор ТзОВ «Т.Р.Е.К.»; Михалевич В. - голова ГО «Міжнародні автомобільні перевізники України»; Стельмащук В. - директор СП ТзОВ «Алдітранс»; Урбанович В. - керівник МП «Ольвія»; Назарук Б. - керівник департаменту складської логістики Delivery; Беляєва І. - помічник диспетчера підприємства DELTA Logistics INC; Бурбан О. - економіст ПрАТ «СКФ Україна». Модератором даного заходу була завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики, гарант ОП «Логістика» Любов Ковальська, якою було окреслено мету, зміст та унікальність освітньої програми, яка оприлюднена на офіційному сайті ЛНТУ та сторінці кафедри ПТЛ. В процесі обговорення стейкхолдерами було запропоновано посилити практичну підготовку здобувачів вищої освіти, посилити оволодіння здобувачами бізнес-навиків у здійсненні логістичних процесів та мистецтвом ведення бізнес-переговорів у процесі здійснення логістичної діяльності, формування економічних та підприємницький навиків у сфері логістики, стратегічного мислення у здобувачів вищої освіти, застосування інтерактивних методів навчання у освітньому процесів, а також використання інформаційних та програмних продуктів при отриманні відповідних компетентностей.

Щиро вдячні стейкхолдерам, які долучилися до обговорення проєкту освітньої програми «Логістика» спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність другого (магістерського) рівня вищої освіти та за надані пропозиції по  її удосконаленню.