Проявлятися. Розширювати свої можливості. Розвивати нові навички. Це лише мала частина того, що отримують учасники Huawei ICT Competition.

Конкурс

Huawei ICT Competition - міжнародний конкурс, який запровадила компанія Huawei у 2015 році. Кількість його учасників та країн з кожним роком збільшується, а Китайська асоціація вищої освіти (CAHE) офіційно оголосила конкурс Huawei ICT Competition загальнонаціональним змаганням для студентів коледжів та університетів.

Конкурс призначений для студентів Academy ІCТ Huawei та тих, хто працює у вищих навчальних закладах, які готові приєднатися до Academy ІКТ по всьому світу. За допомогою цього конкурсу компанія Huawei має на меті надати студентам платформу для змагання та обміну ідеями, таким чином, поглиблюючи їхні знання та практичні навички в галузі ІКТ, а також підвищуючи їхню здатність до інновацій з використанням нових технологій та платформ.

Навчання проходить на онлайн-платформі, тому доєднатися може кожен.

Читайте подробиці за посиланням та беріть участь у Huawei ICT Competition самостійно або в команді: https://cutt.ly/zwKOoh2S