Начальник відділу міжнародних зв’язків Луцького національного технічного університету Тетяна Корнейко з 5 по 8 червня взяла участь у програмі короткострокової мобільності в Каунаському технологічному університеті та форумі Європейського консорціуму інноваційних університетів.

міжн відділ

Цей захід проходив у рамках проекту «ECIU4Ukraine vol.2» програми «Солідарні з Україною», підтриманої національною агенцією академічних обмінів Республіки Польща NAWA у м. Каунас, Литва.

На форумі, що відбувся 6 та 7 червня, Тетяна Корнейко взяла активну участь у різноманітних заходах. Вона відвідала численні паралельні сесії, включаючи обговорення гуманітарної інженерії для сталого розвитку та впливу на університет у рамках Європейського консорціуму інноваційних університетів (ECIU). Також Тетяна долучилася до обговорень ролі бібліотек в університетських альянсах та використання практичних інструментів для навчального процесу.

міжн відділміжн відділміжн відділ

Другий день форуму був насичений сесіями, присвяченими мультикультурній освіті, біообробці для забезпечення кругової економіки, застосуванню рольових ігор у навчанні енергоменеджменту та зеленій мобільності. Крім цього, Тетяна Корнейко відвідала церемонію нагородження переможців у номінації ECIU Team Impact Award.

На завершення, начальник відділу міжнародних зв'язків висловила вдячність організаторам за можливість обмінюватися досвідом з провідними спеціалістами з усього світу та за підтримку інноваційних підходів у вищій освіті. Вона підкреслила важливість таких заходів для розвитку міжнародного співробітництва та спільної роботи над вирішенням глобальних викликів сучасності.

міжн відділміжн відділ