Кафедра будівництва та цивільної інженерії організувала і провела міжнародний науковий семінар «Інноваційні технології у будівництві».

бці

Основні теми, які обговорювались, стосувались відбудови населених пунктів та їх інфраструктури, застосування нових будівельних технологій, ефективних будівельних матеріалів та їх властивостей, загальних тенденцій у сфері будівництва в Україні та за кордоном.

Під час семінару обговорено проблему довговічності традиційних будівельних матеріалів, зокрема, зміну фізико-механічних властивостей деревини під впливом різних агресивних середовищ. Про результати своїх наукових досліджень розповів старший викладач кафедри Олег Верешко.

бці

Декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Андрійчук розповів про сучасні технології у будівництві, які ґрунтуються на європейському досвіді, інноваційних методах, нових ефективних будівельних матеріалах, про експериментальні дослідження в науково-дослідній будівельній лабораторії кафедри будівництва та цивільної інженерії.

бцібці