У стінах Луцького національного технічного університету уже вдруге відбулася студентська науково-технічна конференція факультету транспорту та механічної інженерії. Тема заходу: «Інноваційні технології в транспорті та механічній інженерії».

Із вітальним словом до учасників наукового заходу звернулася проректор з НПР та досліджень Олена Лютак. Вона побажала плідної та цікавої дискусії молодим та уже досвідченим науковцям, зазначивши, що попри воєнні дії у нашій країні, наука повинна розвиватися і ставати рушієм прогресу нашої держави, сприяти її відбудові та подальшого розквіту. Саме такими перспективними і талановитими українцями, за якими стоїть успішне майбутнє країни і є наші студенти.

конференціяконференція

Після урочистого відкриття конференції, пленарне засідання продовжилося виступами студентів за темами їхніх наукових досліджень.

Зокрема, про Причини утворення дефектів на поверхні зпеченого сапоніт – титанового зразка при самопоширюючому високотемпературному синтезі доповів Л. Макарук ( ст. гр. ІМс-11); про Історію розвитку автомобілів БАГІ розповів М. Дембіцький (ст. гр. М-11); щодо розробки стратегії вибору оптимального варіанту транспортного засобу для перевезень доповів А. Крочук (ст. гр. АТм-21).

конференціяконференція

Крім того, присутні заслухали доповіді: «Використовувані види мащення та мастильні середовища в машинах та обладнанні галузевого машинобудування» А. Семчук та Д. Барабанюк (ст. гр. М-12);  «Проблематика визнання внеску українських вчених у розвиток фізики як науки» С.Шепталов (ст. гр. АВ-11) та «Інтелектуальні транспортні системи» Ю. Жук (ст. гр. ТТм-11).

Далі конференція продовжилася у роботі секцій, за двома тематичними напрямами: «Механічна інженерія та мехатроніка» і «Транспорт і транспортна інфраструктура».

конференціяконференціяконференціяконференціяконференція

Захід відбувся напередодні відзначення Дня студента, тож ми пишаємося науковими досягненнями наших здобувачів, результатами їхніх досліджень і бажаємо подальших успіхів в обраній справі та професійного зростання!

конференція