«Вступ 2023 для вас таємниця за трьома замками?  Вам – до нас», - наголошують спікери інформаційної кампанії «Інсайд ЛНТУ: почуй з перших уст».

Так, в ЛНТУ розпочався марафон щотижневих онлайн зустрічей із відповідальним секретарем приймальної комісії Іриною Бандурою та головою студентської приймальної комісії Марією Бандурою.

Відтепер наші колеги щосуботи о 12:00 надаватимуть консультації потенційним абітурієнтам та їхнім батькам, розповідаючи усе про вступ до університету у 2023 році та усі секрети студентського життя.

Вступ2023

Цього разу слухачам, які доєдналися до онлайн трансляції, Ірина Бандура детально розповіла про вступні випробування, зокрема ЗНО, НМТ та творчі конкурси; про особливості вступної кампанії (пріоритети, коефіцієнти та прохідні бали), а також про тонкощі написання мотиваційних листів.

Крім того, відповідальний секретар приймальної комісії здійснила екскурс усіма факультетами нашого університету та ознайомила зі спеціальностями та освітніми програмами, які потенційні вступники можуть обрати для себе.

Вступ 2023

Окрема тема для спілкування з абітурієнтами – додаткові можливості університету, які ми охоче пропонуємо студентам, а це: програми міжнародної студентської мобільності, програми подвійного диплому; навчання на військовій кафедрі і багато іншого.

Про усі переваги студентського життя, з учасниками онлайн зустрічі поділилася Марія Бандура. Нікого не можуть залишити байдужими її яскраві відео ролики та презентації того, як студенти проводять своє дозвілля. Вони долучаються до майстер-класів, відвідують тематичні клуби і гуртки, влаштовують грандіозні вечірки і дбають про волонтерську справу, влаштовують вечорниці і роблять усе можливе, аби студентські роки запам’яталися на усе життя. Про все це та ще більше потенційним вступникам розповіла наша спікерка.

Вступ 2023

Такі ж онлайн зустрічі відбуватимуться й надалі, аби від початку вступної кампанії і до її завершення допомогти абітурієнтам та їхнім батькам успішно пройти усі випробування та вступити до омріяного ЗВО. Тож якщо вас цікавить усе про вступ, прохідні бали, НМТ та мотиваційні листи, спеціальності та актуальні пропозиції, на вас чекають щосуботи о 12:00 у Zoom-конференції. Посилання шукайте у наступних анонсах на сторінках усіх наших соцмереж.