За результатами плідної науково-дослідної роботи та міжкафедральної взаємодії, викладачі ЛНТУ отримали два свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір.

Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій, відповідно до ЗУ «Про авторське право і суміжні права» здійснив реєстрацію авторського права на твори.

Туризм

Так, д.е.н., проф. завідувач rафедри туризму та готельно-ресторанної справи Людмила Матвійчук, к.г.н., доц. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Михайло Лепкий та к.п.н, доц. завідувач кафедри цифрових та освітніх технологій Віталій Кабак отримали:

• свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Інформаційно-довідкова система «Lutsk Tourist»;
  • свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір Комп’ютерна програма «Нова туристична дестинація Олика».
ТуризмТуризм

Вітаємо колег та бажаємо нових наукових здобутків та перемог!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи