INTI Міжнародний університет надає програми безкоштовного навчання для здобувачів ЛНТУ (Tип/ Type 1) у другому семестрі 2024/2025 н.р.

1. Студенти, які подадуть заявку до 31 жовтня 2024 року, звільняються від оплати адміністративного збору.
  2. Студент покриває витрати на отримання візи, переліт та харчування. Навчання та проживання  у кімнаті разом з сусідами безкоштовне.
  3. Студенти можуть навчатися протягом одного семестру (4-5 місяців) та отримати максимум 20 кредитів.
інті

Предмети можна вибирати з однієї спеціальності (див. Додатки - List of courses у вкладеннях).

Переваги програми:

• Захоплюючі академічні курси з різних дисциплін
  • Заходи культурного обміну
  • Послуги менторства та підтримки для іноземних студентів
  • Можливості для спілкування та співпраці з однолітками та викладачами

Календар навчання на другий семестр 2024/2025 н.р.:

інті

Вкладення:

1. Перелік курсів, які пропонує факультет бізнесу та комунікацій у січні 2025 р.
  2. Перелік курсів, які пропонує факультет даних та інформаційних технологій у січні 2025 р.
  3. Перелік курсів, які пропонує факультет інженерії та кількісної оцінки в січні 2025 р.
  4. Перелік курсів післядипломної освіти, запропонованих факультетом бізнесу та комунікацій у січні 2025 р.
  5. Список курсів, які пропонує факультет охорони здоров’я та наук про життя у січні 2025 р.