12 вересня 2024 р була проведена онлайн зустріч в межах виконання грантового проєкту TEX4YUA, що відбувається в рамках програми Шведського інституту SI Baltic Sea Neighbourhood Programme. У зустрічі прийняли участь представники University of Borås (Швеція), Луцького національного технічного університету, Науково-педагогічного інституту «Українська інженерено-педагогічна академія» Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна, та НГО «Інноваційна генерація» (Україна).

Була обговорена програма візиту українських партнерів у Борос. Візит заплановано на 14-16 жовтня 2024 р. Також обговорювалися на зустрічі організаційні питання і питання фінансування проекту. Партнерами проєкту було відзначене успішне завершення етапу досліджень, та обговорено проблеми наповнення веб-сайту проєкту.

фотофотофотофото