Виклики сьогодення в електроенергетичній галузі України вимагають від стейкхолдерів вищої освіти консолідації зусиль у забезпеченні якісної підготовки фахівців, реалізації спільних проєктів та створення осередків для практичної підготовки студентів.

Особлива увага надається практичній підготовці, яка дозволить досягти програмних результатів навчання, значно підвищити рівень знань здобувачів і створити передумови для їх швидкої професійної адаптації до реальних виробничих умов.

угодаугода

Саме для реалізації цих ідей 12 вересня в Луцькому національному технічному університеті відбулася важлива зустріч між ректором ЛНТУ Іриною Вахович та генеральним директором ПрАТ «Волиньобленерго» Сергієм Севідовим.

Головною темою стало створення філії кафедри електричної інженерії ЛНТУ на базі підприємства ПрАТ «Волиньобленерго». Під час зустрічі обговорювалися обов'язки сторін та окреслювалися взаємні очікування щодо діяльності філії.

угодаугода

До обговорення долучилися також технічний директор ПрАТ «Волиньобленерго» Віктор Степанець, декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Андрійчук та завідувач кафедри електричної інженерії Юрій Грицюк. У результаті продуктивної дискусії було підписано угоду про створення філії кафедри, а також затверджено спільне положення про її діяльність.

угодаугодаугода

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович побажала всім учасникам плідної співпраці у справі підготовки висококваліфікованих фахівців-електроенергетиків і нових успішних проєктів. Варто зазначити, що співпраця з ПрАТ «Волиньобленерго» є тривалою і результативною: значна частина фахівців підприємства є випускниками кафедри електричної інженерії ЛНТУ.

угода

Серед реалізованих проєктів варто відзначити навчально-тренувальний електромонтажний полігон, збудований у 2019 році за кошти підприємства, та розробку віртуального тренажера для оперативних перемикань на підстанціях 110/35/10 кВ.

Створена філія кафедри електричної інженерії стане ключовим центром практичної підготовки студентів, забезпечуючи якісний кадровий резерв для ПрАТ «Волиньобленерго» та сприяючи розвитку майбутніх фахівців-електроенергетиків.