Пізнавальною та продуктивною була для представників кафедри технологій легкої промисловості Луцького національного технічного університету робоча поїздка у Дрезден (Німеччина).

З 04 по 06 вересня 2024 р. відбулась планова зустріч робочої групи проєкту Erasmus+ «3D Концепції для освіти моди в Україні/3D Concepts for Fashion Education in Ukraine» (3D4U) та Міжнародна наукова конференція CLOTECH 2024.

Від Луцького національного технічного університету (ЛНТУ) учасниками зустрічі були завідувач кафедри технологій легкої промисловості, доцент Людмила Назарчук та доцент кафедри Оксана Ткачук а також онлайн доєднався професор кафедри ТЛП Микола Рябчиков.

Приймаючою стороною був партнер проєкту – Технологічний університет Дрездена, кафедра Технології розробки та складання текстильних виробів – провідний світовий дослідницький та освітній центр у сфері цифрової розробки текстильних виробів.

Координатор проєкту Еверідікі Папахрісту, (професор Міжнародного грецького університету) та учасники проекту – представники Технічного університету імені Георге Асахі в Яссах (Румунія), Технологічного університету Дрездена (Німеччина), Київського національного університету технологій та дизайну (Україна), Хмельницького національного університету (Україна), Луцького національного технічного університету (Україна) та громадської організації Fashion Globus Ukraine (Україна) прозвітували про виконання робочого плану щодо аналізу вимог, сучасного рівня легкої промисловості в Україні та підготовку до створення 3D Хабів на базі трьох університетів України.

Завдяки цій зустрічі вдалося обговорити важливі питання співпраці та визначити подальші кроки реалізації проєкту з розвитку висококваліфікованих людських ресурсів у сфері 3D-концепцій в Україні.

Надзвичайно вдячні колегам-партнерам з Технічного університету Дрездена (TUD) – професору Йордану Кьосєву, завідувачу кафедри розробки та комплектації текстильних виробів, також Олені Кизимчук та Наталії Садретдіновій – провідним науковцям цього ж університету за організацію зустрічі на високому рівні, позитивну атмосферу та за цікаву екскурсію визначними місцями Дрездена.

фотофотофотофотофотофотофото