На кафедрі фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ гарною традицією стали зустрічі із колишніми випускниками спеціальності, які досягли значного успіху та працюють в різних фінансових установах, організаціях, підприємствах.

2 березня 2024 року відбулася зустріч здобувачів із головним економістом відділу кредитування малого та середнього бізнесу Управління малого та середнього бізнесу Волинської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» Олександром Леонідовичем Олексюком (стейкхолдером, аспірантом, випускником кафедри фінансів, банківської справи та страхування).

ФБС

Учасниками зустрічі стали студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Фінанси, банківська справа та страхування», «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)», «Дизайн», «Економіка», «Менеджмент», «Маркетинг», «Економіка підприємства», «Право», «Прикладна математика», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія», «Кібербезпека», «Інформаційні системи та технології охорони і безпеки», «Прикладна механіка», «Матеріалознавство», «Галузеве машинобудування», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Мікро- та наносистемна техніка», «Електроніка», «Харчові технології», «Архітектура та містобудування», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Міжнародні економічні відносини»; другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Фінанси, банківська справа та страхування».

ФБС ФБС

З метою посилення у здобувачів теоретичних знань та набуття практичних навичок з дисциплін «Інвестування» (викладач – доцент Іщук Л.І.), «Фінанси домогосподарств» (викладач – доцент Дорош В. Ю. ) та «Ринок фінансових послуг» (викладач – доцент Ніколаєва А.М.) запрошений лектор ознайомив студентів із можливостями та особливостями інвестування в золото, надав корисні поради. Також розповів багато корисної інформації щодо інвестицій в цінні монети, зокрема продемонстрував свою власну колекцію цінних монет, поділився досвідом їх придбання.

Крім того, Олександр Олексюк ознайомив здобувачів вищої освіти із специфікою роботи АБ «УКРГАЗБАНК», переліком послуг та продуктів, які пропонуються банком, специфікою роботи кредитного відділу.

ФБС ФБС

Студенти активно брали участь в обговоренні, задавали питання лектору, цікавилися особливостями та можливостями розпочати власний шлях в інвестуванні, зокрема в золото та цінні монети. А також обговорили способи кредитування в інвестиційному процесі.

Дякуємо запрошеному лектору Олександру Олексюку за приділений час, особливо за пізнавальну та наповнену практикою лекцію, корисні настанови і поради.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНТУ