Ірина Вахович провела перше засідання ректорату

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося перше засідання ректорату за участі нового ректора Ірини Вахович.

Розпочалося засідання із привітання в.о. декана машинобудівного факультету Віктора Самостяна із Днем народження. Ірина Вахович побажала колезі натхнення, сили і бажання примножувати здобутки й розвивати університет.

Згодом члени ректорату перейшли до обговорення актуальних питань за основними напрямками роботи та вибудували плани на новий тиждень.

Про продовження змішаної форми навчання доповіла проректор з НПР Оксана Ляшенко. Вона повідомила, що такий формат взаємодії студентів і викладачів триватиме до завершення року. Водночас, консультації та захисти магістерських робіт відбуватимуться в очному режимі, окрім тих випадків, коли студенти знаходяться на самоізоляції.

Проректор з НПР Олена Ковальчук прозвітувала про взаємодію з іноземними колегами. На разі опрацьовується можливість запрошення до Луцького НТУ волонтера Корпусу Миру та фахівця з комп’ютерної інженерії за програмою академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi. Крім того, триває пошук та залучення університетів-партнерів для подальшої інтернаціоналізації ЗВО.

Про наукову складову діяльності Луцького НТУ доповів проректор з НПР Сергій Шимчук. Він повідомив про подачу до МОН України наукових робіт за держбюджетною тематикою та уже діючі проекти.

Про старт конкурсної програми «Кращий студент України» розповіла проректор з НПР Валентина Ткачук. Організаторами програми є ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді. Оргпідтримку традиційно надає Міністерство освіти і науки України. Конкурс складається із 10 номінацій, тож проректор закликала студентство Луцького НТУ бути активними і долучатися до ініціативи.

Насамкінець, учасники ректорату обговорили потреби кафедр за матеріально-технічним забезпеченням. До початку нового року у ЗВО планують здійснити низку ремонтних робіт, створення благоустрою, заміну меблів  та обладнання.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ