Університет Коруни засуджує вторгнення Росії в Україну

Університет Коруни висловлює рішуче засудження війни, ініційоване Росією вторгнення в Україну. Ми нашими думками з українцями, висловлюємо всю нашу солідарність і підтримку, з особливою прихильністю до українських студентів, які навчаються в нашому кампусі.

Насильство ніколи не є способом, і ми просимо шукати мирне вирішення конфлікту, який ніколи не повинен виникати.

Комюніке іспанських університетів засуджує вторгнення російської держави в Україну.

Crue Spanish Universities хоче передати всю свою підтримку та солідарність академічним закладам України, її університетським спільнотам та населенню цієї країни в ці важкі часи.

Ніщо так не суперечить духу університету, як насильство.

Ми рішуче засуджуємо агресію, ініційовану Російською державою, і просимо, щоб дипломатія знову зайняла належне місце як засіб врегулювання конфлікту, який, якщо його не припинити негайно, може призвести до неймовірних наслідків. Іспанські університети будуть співпрацювати через свої академічні мережі та інституційні зв’язки у всьому, щоб перенаправити ситуацію, яка ніколи не мала статися.

#Nonawar

підтримкапідтримкапідтримка